Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x
German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter
Hl.strana / Služby

Služby

 • Prodej šicí, pletací, žehlící a řezací techniky pro textilní průmysl, krejčovské dílny i domácí švadlenky.
 • Opravy šicích strojů všech značek domácí i průmyslové. Pokud potřebujete opravit či seřídit Váš starý či nový šicí stroj, tak ho můžete osobně donést nebo poslat poštou k nám na prodejnu : Senovážné náměstí 9, 37001 České Budějovice. Celkové seřízení stroje se pohybuje většinou mezi 800-1500Kč.
 • Opravy veškeré žehlící a střihací techniky, domácí i průmyslové.
 • Poskytujeme servis textilní techniky u zákazníka, konzultace - doporučíme Vám ideální řešení strojně-technologických problémů.
 • Potahování knoflíků velikosti 18" - 44" všemi druhy látek.
 • Narážení druků, narážení kovových průchodek (dírek), výměny vadných jezdců na zipech
 • Velkoobchodní prodej textilní a kovové galanterie (na živnostenský list). 
 • Zajistíme veškeré vybavení pro krejčovské dílny.
 • Zajišťujeme prodej a zaslání náhradních dílů na všechny typy domácích i průmyslových šicích strojů.
 • Zajišťujeme prodej zboží na splátky formou úvěru u společnosti Essox - možnost sjednat úvěr online s pohodlí Vašeho domova : ON-LINE splátkový prodej Essox. Už nemusíte jezdit při nákupu na splátky k nám na prodejnu. 

 

OPRAVY ŠÍCÍCH STROJŮ  VŠECH ZNAČEK, TYPŮ A  STÁŘÍ.

Provadíme servis a opravy šicích strojů všech značek, typů a stáří .

Náš specializovaný servis šicích strojů je vybaven na velice vysoké úrovni díky 40-ti letým zkušenostem z jednoho našich mechaniků. Náš další mechanik je pravidelně školen ve výrobním závodě značky Bernina přímo ve Švýcarsku. Opravíme tedy bez problému velice staré šlapací stroje i moderní elektronické počítačově řízené šicí stroje.

Servis šicích strojů je možné rozlišit na dvě kategorie:

1. záruční servis šicích strojů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na všechny námi prodávané značky šicích strojů. Pokud k nám tedy dodáte šicí stroje s potřebnými doklady, provedeme diagnostiku stroje a následně potřebnou opravu šicího stroje.

 

2. běžný servis a údržba šicích strojů (nezáruční)

V našem servisním středisku provádíme opravy a servis šicích strojů všech značek, typů a stáří (domácí i průmyslové). Pro Vaši představu uvádíme přehled nejfrekventovanějších značek, které v našem servisu šicích strojů opravujeme.

 

 • Opravy veškerých značek domácích šicích strojů
 • Opravy overlocků
 • Opravy průmyslových strojů na textil
 • Prodej náhradních dílů pro veškeré značky šicích strojů
 • Prodej potřeb k šití pro šicí stroje, jakými jsou např. jehly, cívky, člunky, řemeny, čistý minerální olej atd.
 • Opravy provádíme do 10-ti pracovních dnů.
 • Na opravy poskytujeme standardní 3 měsíční záruku .
 • Známé značky šicích strojů :  Veritas, Lucznik, Veronica, Privileg, Pfaff, Singer, Lada, Minerva, Brother, Janome, Nicoleta, Neckermann,Toyota, Višnja, Zetina, Podolsk, Čajka, Husqvarna-Viking, AEG, Bernina, Bernette, Gritzner, Bobbin, Elna, Garudan, Juki, Luoke, Siruba, Texi, Zoje, Sewmaq, Babylock, Global, Union Special, Dirkopf, Jack,   Suzuki, Marrylock, MaDe, Euromac, Yamato...

 

 Možnost vyzvednutí stroje u Vás doma!

Zajištění servisu vašeho šicího stroje kdekoliv v České Republice. Jednoduše objednejte přímo zde nebo volejte na

zákaznickou linku 386 352 901

 Stačí vyplnit či sdělit potřebné údaje a nachystat stroj pro přepravu. O více se starat nemusíte! Stroj si u Vás vyzvedne, námi objednaný přepravce odveze stroj k nám, kde ho opravíme a dopravíme zpět v co nejkratší době.

Cena za vyzvednutí stroje je 150Kč za 1balík.

 Cena

opravy se pohybuje od 800 - 2000 Kč. Podrobnější cenu lze sdělit až po kontrole stroje mechanikem. Pokud tato částka bude překročena, budete telefonicky informováni naším servisním technikem.

 Sběrná místa Vašich šicích strojů máme i v těchto městech

·         České Budějovice

Šicí centrum Radovský

Senovážné náměstí 9 (dům služeb, 1.patro)

370 01 České Budějovice

tel: 386352901

 

·         Kdekoliv v ČR

Váš šicí stroj si stáhneme na servis a po servisu Vám ho pošleme zase zpět! Cena této služby je od 200 Kč (cena se odvíjí od vzdálenosti dopravy)

 

Vlastníte-li šicí stroj a najednou šicí stroj nešije korektně a Vy si nevíte se strojem rady? V tuto chvíli Vás může napadnout otázka, kde opravit šicí stroj a případně, zda se oprava šicího stroje vůbec vyplatí? Pojďme se tedy podívat na jednotlivé body postupně.

 

Vyplatí se oprava šicího stroje?

Odpověď je ve většině případů jednoduchá. Ano, ve většině se investice do opravy starého šicího stroje vyplatí (pokud se nejedná se o zásadním problém v mechanice šicího stroje, který se objevuje, ale pouze výjimečně. Oprava Vašeho šicího stroje se vyplatí a vyjde výrazně levněji, než-li koupě nového stroje, který v mnoha případech nemusí být kvalitativně na takové úrovni jako ten Váš starý. Pokud uvažujete o stroji v cenové hladině 2.000 - 5.000 Kč, kde se koupě stroje v této cenové hladině moc nevyplatí. 


Pokud tedy používáte svůj oblíbený šicí stroj, který máte např. po babičce a stroj přestane pracovat, tak jak by měl, tak opravu takového šicího stroje určitě doporučujeme. Ve většině případů se jedná o stroje vysoce kvalitní, evropské výroby, s celokovovou konstrukcí a výbornou mechanikou. Problém může být pouze v zanedbané údržbě šicího stroje. Obvykle nebyl šicí stroj mnoho let odborně čištěn, promazán, a seřízen. Samozřejmé je, že závada se na něm zákonitě objevit musela. Cuchá Vám Váš šicí stroj nitě, naráží Vám jehla do stehové desky, máte volné stehy, chvilkami se zadrhává, jde ztuha, nefungují podávací zoubky, trhá nitě? Ano, všechny tyto závady se mohou při nepravidelné údržbě šicího stroje objevit a i mnoho dalších.


Tyto závady, ale nejsou finančně náročné a proto je dobré šicí stroj svěřit do ruky specializované opravně šicích strojů. Zde se ceny za opravu šicího stroje pohybují řádově od 800Kč až do 2000Kč a stroj Vám bude po této opravě opět spolehlivě sloužit zase několik let, mnohdy i desetiletí.