German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

Babylock

Baby Lock je jedna z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou overlocků a šicích strojů na světě. Značka Baby Lock pochází a její počátky sahají do roku 1964, kdy se skupinka manažerů a inženýrů z japonské firmy Tokyo Juki Industrial Company rozhodla vyrobit overlock pro domácí šití.

Mezi patenty firmy a BABYLOCKů patří automatické navlékání nití vzduchem Jet-Air Threading a trubkové smyčkovače. Další ojedinělou funkcí je patentované automatické napínání nití – Automatic Thread Delivery System.

Babylocky jsou jedny z nejkvalitnějších overlocků a coverlocků na trhu. Proto Vám na tyto stroje poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky.  Jako jediný Vám můžeme nabídnou kvalifikovaného mechanika, který je školen přímo na stroje Babylocky. Bezproblémový a kvalitní záruční i pozáruční servis s možností našeho vyzvednutí šicího stroje přímo u zákazníka je u nás naprostou samozřejmostí ! Stroje, které jsou skladem si samozřejmě můžeme bez problému vyzkoušet na naší prodejně. Po zakoupení Vám stroj předvedeme a zaškolíme Vás na všechny běžné funkce - ZDARMA. 

Řadit:
Výrobci:
Facebook