German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

Necchi

Italská značka šicích strojů Necchi vznikla již v období mezi první a druhou světovou válkou, kdy tato firma představila svůj prvni šicí stroj, bylo to v roce 1925, a od této doby v Itálii sbírala jeden úspěch za druhým až ve finále exportovala tyto stroje do celého světa.

Necchi je značka kladoucí největší důraz při výrobě strojů na nejmodernější technologie, kvalitu a prvotřídní vzhled. Na vrcholu slávy této značky byly její šicí stroje považovány za luxus a symbol společenského postavení.

Italský výrobce Necchi se stává slavný opět v roce 1955, kdy představuje elektronický šicí stroj, který umí klikaté i dekorativní stehy. Následovaly další modely, které postupně uměly šít i knoflíkovou dírku, automaticky se vypnout po jejím dokončení atd.

V dnešní době jsou šicí stroje vyráběny pod značkou Necchi, ale výrobu v pravém slova smyslu zajišťuje japonská společnostHappy Industrial Co. Ltd. - tradiční výrobce špičkových průmyslových vyšívacích strojů.

Řadit:
V této sekci nejsou v tuto chvíli žádné položky, nicméně eshop stále doplňujeme, proto pokud hledáte jakékoliv produkty z této kategorie, kontaktujte nás.