German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

Texi

Domácí šicí stroje TEXI jsou moderní šicí stroje, které jsou vyráběny podle nejpřísnějších norem a z velmi kvalitních materiálů. Tyto stroje jsou modernější jak designem, tak zpracováním jako konkurenční stroje, které jsou někdy mylně deklarovány jako český výrobek, nebo český šicí stroj. Naše šicí stroje TEXI jsou vyráběny ve stejném závodě jako tyto stroje až s 90 letou tradicí:). Všechny šicí stroje TEXI mají robustní konstrukci, kvalitní uložení hřídelí a díky kvalitním chapačům a spodnímu podávání jsou upřednostňovány i pokročilými švadlenami. Vybavení a cena je zcela bezkonkurenční včetně zajištění bezplatného servisu door to door, který na tuto značku poskytujeme v rámci české a slovenské republiky.

Řadit:
Výrobci:

Rodina TEXI je větší o domácí šicí stroje. S největší radostí představujeme serii Ballet Line, která vás tanečním krokem provede šitím.

Ballet Line jsou víceúčelové domácí šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina multifunkční šicí stroje, které přichází s vynikající výbavou patek, přídavným stolkem a množstvím. Line je kompletní včetně Texi Pierrot, universální, rychlý a jednoduchý v použití 3,4-nitný overlock.

Proč Ballet Line? Protože tento název přesně popisuje ducha této série. Lehkost šití jde ruku v ruce s rychlostí a kvalitou šicích strojů. Spolehlivost této Ballet Line je potvrzena téké 3 letou zárukou.
Podívejte se a jste srdečně zváni k prohlédnutí a vyzkoušení si těchto strojů k nám na prodejnu : Šicí centrum Radovský, Senovážné nám.9, 37001 České Budějovice.