German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

stroje

Typová řada šicích strojů zn. Veronica je za více než 10 let na českém trhu zavedeným a nepřehlédnutelným sortimentem. Přesto nebo právě proto je neustále vyvíjena a dle vývojových trendů inovována. Smyslem ucelené řady je dodat na trh šicí stroje pro každou kategorii uživatelů od příležitostné potřeby šití až po profesionální švadleny a náročné zákazníky.

Splněním technických, estetických a servisních kritérií jsme dosáhli prestižního ocenění profesního sdružení mechaniků strojů pro textilní a konfekční výrobu.

Řadit:
Výrobci:

 

 


Šicí stroje Veronica 20% sleva v e-shopu (10% na prodejně). Slavte s námi 20 let na trhu. Šicí stroje a overlocky tradiční české značky Veronica nabízí ucelenou modelovou řadu šicích strojů. Šící stroje Veronika jsou nejprodávanější českou značkou 2009 v kategorii šicí stroj. Na českém trhu značka Veronika působí již 20 rokem. 

Značka Veronica připravila pro své zákazníky balíček unikátních služeb a výhod, které oceníte před i po zakoupení šicího stroje značky Veronica. Prodejem naše služby nekončí..