German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

stroje

Představuje se Vám firma světoznámeho jména šicích strojů s vyjímečnou kvalitou a zcela novými typy šicích strojů. Již u základních typů můžete očekávat výbornou kvalitu s mnoha funkcemi, které mají jiné značky až ve vyšší třídě.

Řadit:
Výrobci:
Husqvarna Designer Ruby 90 Husqvarna Designer Ruby 90
171 900,- Kč
6 907,77 EUR
Husqvarna Designer Sapphire 85 Husqvarna Designer Sapphire 85
109 000,- Kč
4 380,15 EUR

V nabídce Husqvarna Viking najdete to nejlepší co vám můžeme doporučit ve vyšívacích strojích. Pokud potřebujete poradit jak vybrat vyšívací stroj, tak nás neváhejte kontaktovat na info@sici-centrum.cz . Vyšívání v poslední době zažívá konečně strmý vzestup. Prosím uvědomte si, že kvalita vyšívacích strojů je stejná, ale vždy záleží na množství výšivek, které chcete dělat. Také záleží na podkladovém materiálu, nitích, jehlách a hlavně kvalitě zpracování výšivky (na softwaru). Vše najdete na našich stránkách v kategoriích vyšívací nitě, vliselinysoftware a jehly . Vše vám vysvětlíme a na naší prodejně si můžete vše prohlédnou. Jako odborný prodejce všech značek vyšívacích strojů Vám nabízíme nejen nejširší nabídku vyšívacích strojů, ale hlavně nejlepší ceny spotřebního materiálu a nití pro vyšívací stroje. 

Jako jedni z mála prodejců vyšívacím strojům rozumíme a jsme Vám schopni poradit s jakoukoliv problematikou ohledně vyšívání. Našim zákazníkům se věnujeme před i po koupi stroje. Všechny vyšívací stroje máme vyzkoušené a většinu i skladem u nás na prodejně, máme tedy odbornou praxi s každým strojem. 

Bezproblémový a kvalitní záruční i pozáruční servis s možností našeho vyzvednutí šicího stroje přímo u zákazníka je u nás naprostou samozřejmostí ! Prodloužená 3-letá záruka na všechny šicí stroje Husqvarna.