Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x
German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

c/overlocky

NOVINKA - Rozšířili jsme 5-ti letou záruku na většinu šicích strojů Janome (kromě Janome Juno, Sew Mini a MB-4) 

Overlocky Janome jsou speciální "šicí stroje" pro určitý druh šití. Overlocky Janome se využívají pro obnitkování a začištění lemů oděvů - materiál bude oříznut, pokud nevypnete nože. Tuto funkci využijete zejména u šití pletenin a pružných materiálů kde jsou overlocky nenahraditelné. Běžné multifunkční šicí stroje Vám tuto službu nemohou splnit.

Overlocky Janome je možno využít i pro šití různých ozdobných lemů, ne jen pro bezpečné začištění materiálu. Námi nabízené overlocky Janome jsou jedny z nejkvalitnějších a cenově nejdostupnějších na českém trhu. Námi nabízené overlocky Janome jsou určeny pro domácí šití. Nabízíme overlocky, Ultralocky, Multilocky, Minilocky 3, 4, 5ti nitné overlocky, ze kterých si vybere začátečník i profesionál. Najdete u nás také nejširší nabídku originálního příslušenství pro overlocky Janome.

A v čem jsme opravdu jedineční? V nejširší nabídce příslušenství pro overlocky. Největší sortiment, nejnižší ceny. Zvažte, jestli jiná značka má tak širokou nabídku příslušensví a jestli nebudete v budoucnu zklamáni, že byste rádi takové měli, ale ostatní vám je nemohou dodat.

 

Řadit:
Výrobci:

Coverlocky Janome jsou speciální šicí stroje, které umožňují zakončování spodem krycím stehem (varianta stroje Janome 1200D professional má dokonce horní krytí) Někdy bývá tento steh nazýván prádlový steh.Coverlocky Janome jsou určeny pro zakončení oděvů z úpletů či pletenin - obvykle se jedná o mikiny, trička, halenky apod. Steh spodem krytý poznáte podle charakteristického dvojitého švu shora a smyček zespoda materiálu na ohrnutém lemu. Coverlocky Janome jsou zde nejen pro profesionály, ale pro všechny, kteří u svých výrobků očekávají profesionální provedení.

Coverlock Janome nabízí i šití řetízkovým stehem. Coverlocky Janome jsou vyjímečné zejména tím, že mají na rozdíl od jiných značek delší rameno , tak jako u profesionální verze. Díky tomu můžete jednoduše manipulovat s materiálem. Také můžete využívat celou škálu příslušenství (našívání paspule, vodiče), které u ostatních značek není možné používat, protože zde není prostor. Dále, coverlocky Janomemají jako jediné precizní systém jehel Schmetz ELx705 pro nejkvalitnější stehy. Proto se řadí k nejlepším na trhu.

 

Facebook